قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب‌سایت ساز مستر:

کاربر گرامی لطفأ موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب‌سایت ساز مستر به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‌سایت ساز مستر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ساز مستر از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های وب‌سایت آموزش اینترنتی موسیقی ساز مستر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبأ کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و خدمات وب‌سایت ساز مستر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت ساز مستر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات ساز مستر استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید و یا به ساز مستر ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که در وب‌سایت ساز مستر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و در صورت بروز مشکل به صورت تلفنی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی:

ساز مستر به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. ساز مستر متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ساز مستر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

ثبت، پردازش و دسترسی خدمات:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند. وب‌سایت اینترنتی ساز مستر به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌دهد ولیکن از ساعت 9 صبح تا 16 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری سفارشات می‌باشد. کلیه سفارش‌های ثبت شده در سایت ساز مستر به وسیله ارسال پیام تلفنی و پیش‌فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‌گیرند. ساز مستر همواره در اختیار قرار دادن کلیه سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‌نماید. با وجود این، در صورتی که مشکلی در فروشگاه ساز مستر باشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب‌سایت ساز مستر محفوظ است. ساز مستر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش می‌شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای ساز مستر محفوظ است.

هزینه‌های مالیاتی و پستی:

کاربر می‌بایست توجه داشته باشد که در هنگام خرید مبلغ کالا با احتساب هزینه پستی (به صورت پست عادی) و مالیات بر ارزش افزوده (کالاهای مشمول قانون مالیاتی) می‌باشد. بدیهی است در صورت تمایل کاربر نسبت به دریافت حضوری و یا درخواست سایر سرویس‌های پستی، هماهنگی لازم پیش از ارسال سفارش انجام پذیرد.

×
sazmaster.com