دوره مبتدی آموزش هندپن ( هنگ درام ) گروه پنرشیا - تانگدرام و هندپن ( هنگ درام )

ترافیک مصرفی برای تماشای ویدیو ها نیم بها می باشد

تانگدرام و هندپن ( هنگ درام )

در این قسمت توضیحاتی کلی در مورد تفاوت دو ساز هندپن و تانگدرام را خواهیم دید که توسط یکی از مؤسسین و از بهترین نوازندگان کمپانی پنرشیا به نام استاد عرفان قوی‌قلب اجرا می‌شود. به طور کلی هندپن و تانگدرام دو ساز متفاوت از نظر ساختار و صدا هستند و تنها وجه اشتراک این دو ساز نحوه نواختن یکسان و مشابه بودن اکثر تکنیک‌ها است. از دیگر تفاوت‌های این دو ساز این هست که تانگدرام‌ها به علت نوع و روش ساخت دارای کشش صوتی بیشتری نسبت به هندپن‌ها هستند. به طور معمول بعضی از هنرجوها، بدلیل هزینه کمتر برای شروع آموزش، از ساز تانگدرام استفاده می‌کنند ولی باید این مسئله رو در نظر داشت که صدای این دو ساز با هم متفاوت است و انتظار صدای هندپن یا هنگ‌درام را نباید از تانگدرام داشت.

مدرسان دوره
Cinque Terre
عرفان قوی‌قلب
Cinque Terre
امیرعلی رحمانی
Cinque Terre
ایمان شبخیز
Cinque Terre
آرش طارمی
گروه پنرشیا متشکل از بهترین و حرفه‌ای‌ترین نوازندگان ساز جادویی هندپن در ایران که تجربه چندین ساله و همکاری‌های مختلف با امیرعباس گلاب، احسان خواجه امیری، میلاد درخشانی، گروه چارتار، اشوان، گروه آرس نوا، مانی رهنما، هانیبال یوسف در کنار اجراهای مختلف دارد، در حال حاضر استادان عرفان قوی‌قلب، امیرعلی رحمانی، ایمان شبخیز و آرش طارمی در قالب گروه پنرشیا بند مشغول به تنظیم قطعاتی بی‌نظیر می‌باشند و پس از آلبوم موفق اول به نام پنرشیا، به زودی دومین آلبوم متفاوت و منحصر بفرد از تلفیق سازهای مختلف با هندپن (هنگ‌درام) را به بازار عرضه خواهند کرد. کمپانی پنرشیا در تهران، سال ۱۳۹۶ توسط عرفان قوی‌قلب و استاد سینا حیدری که سازنده اصلی سازهای جادویی پنرشیا است، شکل گرفت. امروز خانواده پنرشیا، خانواده بزرگی‌ست که سعی در بالا بردن کیفیت این ساز فوق العاده و جادویی در سطح جهان دارد.

دوره مبتدی آموزش هندپن ( هنگ درام ) گروه پنرشیا

111

آموزش دوره مبتدی ساز هندپن (هنگ‌درام) توسط تیم پنرشیا زیر نظر عرفان قوی‌قلب یکی از بهترین نوازندگان و استادان مطرح این ساز جادویی در دنیا با همراهی امیرعلی رحمانی، ایمان شبخیز و آرش طارمی. در پایان دوره مبتدی، شما برخی از الگوها و قطعه‌های جذاب را خواهید شناخت و به مهارت‌هایی برای ایجاد الگو و مدل‌های مختلف، با توجه به تمریناتی که انگشتان و دست را تا جای ممکن، برای نواختن آماده کرده است. از اینجا به بعد نواختن هندپن بسیار ساده‌تر خواهد بود و در مجموعه بعدی (پیشرفته) وارد مراحل تکمیلی و حرفه‌ای‌تر آموزش، در کنار یادگیری الگوها و تکنیک‌های حرفه‌ای‌تر خواهد شد.

قیمت ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
سوالات و نظرات

برای ارسال نظرات باید لاگین کنید

×
sazmaster.com