دوره مبتدی آموزش هندپن ( هنگ درام ) گروه پنرشیا - گام ر مینور D Kurd و می مینور E Kurd

ترافیک مصرفی برای تماشای ویدیو ها نیم بها می باشد

گام ر مینور D Kurd و می مینور E Kurd

در این قسمت استاد عرفان قوی‌قلب از بهترین نوازندگان کمپانی پنرشیا، توضیحات جامعی در مورد گام‌ها و انتخاب گام مناسب برای شروع که سوال اکثر شما هنرجویان هست و مخصوصأ در ارتباط با دو گام ر مینور D Kurd و می مینور E Kurd را خواهند داد. می‌توان گفت دو تا از گام‌هایی که برای این ساز جادویی در کل دنیا جا افتاده و به مرور زمان تبدیل به دو تا از مدهای اصلی شده گام ر مینور D Kurd و گام می مینور E Kurd است. بطوریکه اکثر نوازندگان دنیا معمولا یکی از سازهای خود را از این دو گام انتخاب می‌کنند. البته نباید از این مساله چشم پوشی کرد که انتخاب گام کاملا صلیقه‌ایست ولی پیشنهاد می‌کنیم برای شروع و برای اولین ساز پیشنهاد می‌کنیم که سازی را انتخاب کنید که از بین این دو گام و یا گام‌های مینور Kurd باشد.

مدرسان دوره
Cinque Terre
عرفان قوی‌قلب
Cinque Terre
امیرعلی رحمانی
Cinque Terre
ایمان شبخیز
Cinque Terre
آرش طارمی
گروه پنرشیا متشکل از بهترین و حرفه‌ای‌ترین نوازندگان ساز جادویی هندپن در ایران که تجربه چندین ساله و همکاری‌های مختلف با امیرعباس گلاب، احسان خواجه امیری، میلاد درخشانی، گروه چارتار، اشوان، گروه آرس نوا، مانی رهنما، هانیبال یوسف در کنار اجراهای مختلف دارد، در حال حاضر استادان عرفان قوی‌قلب، امیرعلی رحمانی، ایمان شبخیز و آرش طارمی در قالب گروه پنرشیا بند مشغول به تنظیم قطعاتی بی‌نظیر می‌باشند و پس از آلبوم موفق اول به نام پنرشیا، به زودی دومین آلبوم متفاوت و منحصر بفرد از تلفیق سازهای مختلف با هندپن (هنگ‌درام) را به بازار عرضه خواهند کرد. کمپانی پنرشیا در تهران، سال ۱۳۹۶ توسط عرفان قوی‌قلب و استاد سینا حیدری که سازنده اصلی سازهای جادویی پنرشیا است، شکل گرفت. امروز خانواده پنرشیا، خانواده بزرگی‌ست که سعی در بالا بردن کیفیت این ساز فوق العاده و جادویی در سطح جهان دارد.

دوره مبتدی آموزش هندپن ( هنگ درام ) گروه پنرشیا

111

آموزش دوره مبتدی ساز هندپن (هنگ‌درام) توسط تیم پنرشیا زیر نظر عرفان قوی‌قلب یکی از بهترین نوازندگان و استادان مطرح این ساز جادویی در دنیا با همراهی امیرعلی رحمانی، ایمان شبخیز و آرش طارمی. در پایان دوره مبتدی، شما برخی از الگوها و قطعه‌های جذاب را خواهید شناخت و به مهارت‌هایی برای ایجاد الگو و مدل‌های مختلف، با توجه به تمریناتی که انگشتان و دست را تا جای ممکن، برای نواختن آماده کرده است. از اینجا به بعد نواختن هندپن بسیار ساده‌تر خواهد بود و در مجموعه بعدی (پیشرفته) وارد مراحل تکمیلی و حرفه‌ای‌تر آموزش، در کنار یادگیری الگوها و تکنیک‌های حرفه‌ای‌تر خواهد شد.

قیمت ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
سوالات و نظرات

برای ارسال نظرات باید لاگین کنید

×
sazmaster.com