دوره جامع آموزش هندپن ( هنگ درام ) گروه پنرشیا - جلسه میانی چهارم تانگدرام

ترافیک مصرفی برای تماشای ویدیو ها نیم بها می باشد

جلسه میانی چهارم تانگدرام

مدرسان دوره
Cinque Terre
عرفان قوی‌قلب
Cinque Terre
امیرعلی رحمانی
Cinque Terre
ایمان شبخیز
Cinque Terre
آرش طارمی
گروه پنرشیا متشکل از بهترین و حرفه‌ای‌ترین نوازندگان ساز جادویی هندپن در ایران که تجربه چندین ساله و همکاری‌های مختلف با امیرعباس گلاب، احسان خواجه امیری، میلاد درخشانی، گروه چارتار، اشوان، گروه آرس نوا، مانی رهنما، هانیبال یوسف در کنار اجراهای مختلف دارد، در حال حاضر استادان عرفان قوی‌قلب، امیرعلی رحمانی، ایمان شبخیز و آرش طارمی در قالب گروه پنرشیا بند مشغول به تنظیم قطعاتی بی‌نظیر می‌باشند و پس از آلبوم موفق اول به نام پنرشیا، به زودی دومین آلبوم متفاوت و منحصر بفرد از تلفیق سازهای مختلف با هندپن (هنگ‌درام) را به بازار عرضه خواهند کرد. کمپانی پنرشیا در تهران، سال ۱۳۹۶ توسط عرفان قوی‌قلب و استاد سینا حیدری که سازنده اصلی سازهای جادویی پنرشیا است، شکل گرفت. امروز خانواده پنرشیا، خانواده بزرگی‌ست که سعی در بالا بردن کیفیت این ساز فوق العاده و جادویی در سطح جهان دارد.

دوره جامع آموزش هندپن ( هنگ درام ) گروه پنرشیا

111

آموزش جامع ساز هنگدرام یا هندپن با تدریس عرفان قوی‌قلب یکی از بهترین نوازندگان و استادان مطرح این ساز جادویی در دنیا. این ساز که در سال 2000 برای اولین بار در سوئیس اختراع شد، تقریبا پس از ده سال، در سال 2010 به جهان معرفی شد. پس از آن تولیدکنندگان دیگر، نام این ساز را هندپن گذاشتند. هنگدرام یا هندپن که از نوعی آلیاژ فولاد ساخته می‌شود صدایی فرازمینی دارد که تا پیش از این، این نوع آوا را فقط در فیلم‌های علمی‌تخیلی شنیده بودیم. فرکانس‌های خاص ساز هنگدرام حال خوشی به انسان می‌دهد؛ طوری که حالا این ساز برای ورزش‌های یوگا و مدیتیشن استفاده نیز می‌شود. یادگیری هنگدرام بسیار ساده است و در این مجموعه به خوبی نوازندگی این ساز آموزش داده شده است.

 

فواید نواختن هنگ درام

جدا از موضوع لذت نواختن و علاقه‌ی فردی هر کس به هنگ درام، این ساز به دلایلی که اشاره کردیم برای انسان فواید مختلف داره:

  1. نواختن هنگام مدیتیشن و یوگا برای تمرکز و آرامش روحی بیشتر
  2. باعث کم شدن افسردگی و تنش‌های ذهنی و روزمره میشه
  3. باعث بهبود چشمگیر متابولیسم بدن میشه
  4. بهبود وضعیت خواب و درمان کم خوابی و خواب زیاد
  5. تنظیم و شارژ تمامی چاکراهای بدن

 

یادگیری هنگ درام چقدر زمان میبره ؟

کلا یادگیری هر سازی بستگی به پشتکار، تلاش، تمرین در کنار استعداد هر کس دارد. هر سازی شرایط یادگیری خودش رو داره ولی شاید بشه گفت، ساز هنگ درام به نسبت سازهای دیگه، یادگیری ساده‌تری دارد. به طور نرمال هر کس در مدت حدود دو تا سه ماه می‌تونه این ساز رو یاد بگیره. اما به این معنی نیست که از اون به بعد یادگیری متوقف میشه. این تازه اول راهه، بعد از تسلط بر نواختن هنگ درام حالا نوبت اینه که به خلاقیت خود اجازه بدید تا هرچه می‌تونه روی هنگ درام پیاده کنه.

 

آموزش هنگ درام یا هندپن

همانطور که پیش‌تر گفتیم، ساز هنگ درام، ساز به نسبت جدید و مدرنی در دنیاست و هنوز آموزش یکدستی در دنیا برای هندگ درام وجود نداره. روش هر نوازنده و هر استاد، متفاوت از یکدیگر بوده و بنا بر یادگیری هر استاد، آموزش را هم به همان روش جلو میبرن. در ایران هم تا سالیان گذشته به همین صورت بوده تا اینکه تیم پنرشیا متشکل از استادان عرفان قوی قلب، امیرعلی رحمانی، ایمان شبخیز و آرش طارمی موفق به گردآوری پکیج آموزشی، تحت عنوان دوره جامع آموزش هندپن (هنگ درام) گروه پنرشیا به همراه کتابی جامع با نام کتاب آموزش جامع هندپن، نویسنده عرفان قوی قلب شده‌اند. این دوره و پکیج آموزشی که از طریق وب سایت ساز مستر قابل دسترسی است، توسط بهترین نوازندگان هنگدرام، فیلم‌برداران، صدابرداران، نورپردازان و تدوینگرهای متخصص جمع‌آوری و در اختیار علاقه‌مندان هنگ درام قرار گرفته است. در گردآوری ویدیوهای آموزشی سعی شده تا واقعی‌ترین و طبیعی‌ترین صدای ممکن هندپن در کنار تصاویر ویدیویی با کیفیت در اختیار شما قرار گیرد. همچنین تدوین‌های ساز مستر به‌صورت کاملا طراحی شده و فکر شده انجام شده تا انسجام مطالب و در عین حال آرامش بیننده در زمان تماشای فیلم‌ها حفظ شود. لازم به ذکر است، هم‌اکنون علاوه بر فروشگاه‌های کتاب در تهران، امکان خرید کتاب آموزش جامع هندپن (هنگ درام) را می‌تونید از وب سایت ایران هندپن تهیه کنید

قیمت ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
سوالات و نظرات

برای ارسال نظرات باید لاگین کنید

×
sazmaster.com